Корзина
+380663339793
+380663339793
Корзина
Вся АгроСфера від насіння до комбікормів від ProFarmer.com.ua

Протруйники

Одним із найважливіших завдань для отримання високих показників врожайності є захист посівного та посадкового матеріалу від хвороб та шкідників.

На сьогодні найпростішим, найдешевшим та найбільш результативним являється використання таких засобів, як протруйники насіння.

Вони здатні збільшити показники врожаю на близько 70% за рахунок того, що захищають та лікують насіння та клубні, знищують грибкові та інфекційні захворювання як на поверхні, так і всередині рослин.

Види протруйників: який обрати?

Препарати поділяються на три групи: фунгіцидні, інсектицидні і комплексні.

-   Фунгіцидні протруйники, як, наприклад, Максим від Syngenta,  захищають рослину від хвороботворних бактерій, грибів, запобігаючи її подальшому зараженню. Цей вид препарату використовують при обробці рослини до її посіву.

-  Інсектицидні протруйники захищають насіння від різноманітних шкідників (комах і жуків). Краще також вносити їх безпосередньо до посіву. Зазвичай інсектицидні протруйники мають і фунгіцидні характеристики, як Матадор Гранд від Укравіт.

-  Комплексні протруйники (системної і контактної дії), такі як Престиж або Тирана,  широко використовуються для передпосівної обробки насіння пшениці та ячменю, картоплі тощо. Ефективно захищає від колорадського жука, попелиці, бореться із хворобами культур.

Які бувають протруйники?

Форми протруйників також різні.

Серед них: суспензії, емульсії, порошки, що розводяться із водою, тощо.

Як застосовувати протруйники?

Найбільш розповсюджені способи обробки протруйниками:

  1. Мокре протруювання – культури замочують або обприскуються препаратом, після чого просушуються до сирого стану;
  2. Сухе – культури оброблюються порошком;
  3. Напівсухе – культури дещо зволожуються препаратом;
  4. Обробка спеціалізованими видами препарату, що створює захисну плівку на зернах.

Для того, щоб протруйники щільно прилягли на культуру, радимо застосовувати особливі добавки, що створюють ефект прилипання (прилипачі).

Другие статьи