Корзина
+380663339793
+380 (66) 333-97-93
Корзина
Вся АгроСфера від насіння до комбікормів від ProFarmer.com.ua
  • 1
  • 2
  • 3

Бензопили, Електропили

Облаштування заміського будинку та його ділянки неможливе без використання різних інструментів, серед яких і пилка. Це - практичний і потужний інструмент, який успішно застосовується  як у побуті, так і професійній ділянці. Що ж ліпше обрати:  бензопилу чи електропилу?

Звичайно, як і у всіх інструментів, обидва із представлених мають свої беззаперечні плюси та незначні недоліки. Наприклад, бензопила - мультизадачна та мобільна. Із таким інструментом зручно працювати вдома, при будівництві, на фермі чи лісозаготовці. До недоліків можна внести лиш її шумність та високу ціну.

Електропилки – практично безшумні та легші, а тому і працювати із ними не так складно, як із бензопилами. Оскільки електропила харчується електрикою, то використання інструменту такого типу стає можливим лише в місцях, де є доступ до електромережі. При роботі з електропилкою складності можуть виникнути в тому випадку, коли буде потрібно провести роботи не тільки в безпосередній близькості від будинку, але і обробити всю ділянку.

Який би Ви не обрали для себе інструмент, бензиновий чи електричний, пам’ятайте, що він стане незамінним помічником для Вас і полегшить в рази Вашу роботу в саду, лісі, комунальних службах.

Насколько вам удобно на сайте?

Рассказать Feedback form banner