Корзина
+380663339793
+380663339793
Корзина
Вся АгроСфера від насіння до комбікормів від ProFarmer.com.ua
 • 1
 • 2
 • 3
 • picture 1
 • picture 2
 • picture 3
Добриво Вермікуліт 0.5 л 0544.002, фото 2

Добриво Вермікуліт 0.5 л 0544.002

Описание
Характеристики
Информация для заказа

Вермикуліт являє собою мінеральний компонент , який відноситься до групи гідрослюд. Він утворюється в земній корі і тому його сміливо можна віднести до органічного і екологічно чистому речовині. Вермикуліт, який знайшов себе в сфері рослинництва, після його видобутку попередньо обробляється під впливом високих температур. Така обробка дозволяє його підсушити і зробити сипучим з лускатої структурою. Для вирощування рослин цей компонент підходить через великої кількості природних елементів зростання.

До них можна віднести:

магній; окису кальцію;

калій;

залізо;

кремній;

алюміній.

Поверхня вермикуліту має лускату структуру , яка дозволяє зберігати велику кількість повітря необхідного для життя рослин. Субстрат допомагає підвищити показники аерації в грунті. Точніше кажучи, грунт перестає злежується і покриватися твердої кіркою, яку потрібно прокопувати, що значно підвищує проникність вологи. У сфері рослинництва також може використовуватися і спінений вермикуліт, позитивно впливає на кореневу систему.

До основних рис субстрату - це властивості поглинати і віддавати вологу, коли це потрібно кореневій системі. Сприятливі умови, постійна подача вологи і повітря сприяє швидкому росту рослин і їх приживлюваності на новому місці. Коефіцієнт поглинання вологи вермикулітом досягає майже 400 мл води на 100 г матеріалу . Такі властивості дозволяють вирощувати рослини і за допомогою гідропоніки.

Застосування вермикуліту в садівництві

Вермикуліт використовують в самих різних цілях, але частіше за все він знаходить застосування при пророщування насіння . Метод вирощування саджанців з насіння за допомогою цього матеріалу досить простий. Для початку все насіння змішують з попередньо зволоженим вермикулітом. Всю масу поміщають в поліетиленовий пакет для створення конденсату. У такому положенні насіння дуже швидко дадуть перші ознаки зростання, після чого їх пересаджують в грунт.

Пересадка в грунт відбувається також за допомогою субстрату. Вермикуліт змішується в пропорціях 2: 1 з грунтом, після чого відбувається посадка пророслого насіння . Варто зазначити, що такий спосіб швидко дає позитивні показники. Швидкість зростання розсади значно перевершує методи, де використовується чистий грунт. Субстрат допомагає не тільки наситити рослину поживними компонентами, а й боротися з «чорною ніжкою» і гниллю, яка утворюється на стеблі і кореневій системі практично на будь-який розсаді.

Після отримання придатної для посадки розсади, рослину можна пересаджувати у відкритий грунт, а й тут варто задуматися про використання вермикуліту. Зазвичай на відкритому грунті використовують менше субстрату. Матеріал вноситься в ґрунт по всій довжині з розрахунком максимум однієї столової ложки на кожні 10 см. Після цього можна проводити посадку розсади , а субстрат, в свою чергу, допоможе рослинам краще прижитися на новому місці. Вермикуліт може бути внесений в грунт разом з іншими поживними компонентами, такими як: торф;

гній;

пташиний послід;

мінеральні добрива;

подрібнена солома.

Зазвичай все змішують в рівних пропорціях і додають в грунт перед посадкою саджанців.

Саджанці на ранньому етапі свого розвитку вимагають досить великої кількості поживних речовин і догляду для розвитку своєї кореневої системи , тому і тут може бути використаний вермикуліт як допоміжний компонент. Особливо добре використовувати його в пропорціях 1: 1 з нейтральним торфом. Такий склад дасть всі необхідні компоненти для зростання молодого дерева або чагарників, і убезпечить в перші роки від хвороб і нестачі поживних речовин. Перед посадкою саджанців лунку наповнюють на 30%.

Використання вермикуліту в гідропоніці

Такий метод вирощування, як гідропоніка, знайшов широке застосування в садівництві, але і тут є свої негативні сторони . Відсутність грунту часто призводить до того, що рослини досить складно приживаються і не отримують достатньої кількості корисних компонентів. Це не кажучи вже про те, що коренева система просто не може знайти грунт і зачепитися за нього. Вермикуліт в цьому випадку дуже сильно спрощує вирощування через свою стерильності і легкості. Субстрат не тільки дозволяє частково замінити грунт для вирощування рослин на гідропоніці, а й створити нейтральну лужне середовище разом з хімічною інертністю.

Правила застосування вермикуліту

Вермикуліт відрізняється своєю крихкістю, легкістю і лускатої структурою , тому немає нічого дивного в тому, що під час транспортування субстрату утворюється велика кількість пилу. При вдиханні цього пилу можуть виникнути нездужання, тому найкраще матеріал попередньо промити і видалити пил. Навіть якщо, на перший погляд, пил повністю зникла, рекомендується використовувати марлеву пов'язку і окуляри під час підготовки грунту.

Крім того, вермикуліт хоч і славиться створенням нейтрального середовища, його pH в результаті може підвищитися. Відбувається це при використанні жорсткої води під час поливу рослин. Починається накопичення шкідливих речовин , підвищується рівень кислотність, а нейтральне середовище стає лужний, що в результаті може погубити навіть сформоване і сильне рослина.

Для зниження жорсткості води, можна використовувати миючі засоби або в кращому випадку прокип'ятити рідина і дати їй відстоятися, поки все домішки не осядуть на дно. Полив рослин повинен відбувається набагато рідше при використанні вермикуліту, так як він тривалий час зберігає досить кількості вологи для життя рослин. Частий полив може привести до переливу рослин.

Вермикуліт може перебувати в грунті майже 10 років, але навіть після цього терміну його можна використовувати повторно. Для повторного використання матеріал викопують з грунту, промивають і проводять просушування за допомогою розжарювання на сковороді


 

Основные
Производитель  Вермикулитная компания
Страна производительУкраина
 • Цена: 10 грн.
 • В наличии
 • Оптом и в розницу
 • Код: 0544.002

10 грн.

Показать оптовые цены
Купить
+3806633397930939098623
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
График работы
 • Понедельник
  08:0018:00
 • Вторник
  08:0018:00
 • Среда
  08:0018:00
 • Четверг
  08:0018:00
 • Пятница
  08:0018:00
 • Суббота
  09:0018:00
 • Воскресенье
  09:0018:00
Добриво Вермікуліт 0.5 л 0544.002Добриво Вермікуліт 0.5 л 0544.002
В наличии
10 грн.